Благодійний фонд «Шляхетна справа» Сергія Шутова: Ми разом, ми сильні та ми переможемо!

Благодійний фонд «Шляхетна справа» Сергія Шутова: Ми разом, ми сильні та ми переможемо!

ElitExpert продовжує серію публікацій про кращі гуманітарні та волонтерські організації Одеської області.

Сьогоднішній наш гість — Сергій Шутов, фундатор благодійного фонду «Шляхетна справа» та підприємець. До війни він займався масовими соціальними заходами для дітей із притулків та незаможних сімей.

«Ми намагалися зробити їхнє дитинство щасливішим, і нам це вдавалося», каже Сергій. Але після початку повномасштабної війни він не залишився осторонь бід, що обрушилися на українців, і дуже успішно почав займатися волонтерством та благодійністю.

ПРО ПЕРШІ КРОКИ У ВОЛОНТЕРСТВІ

Для мене все почалося, коли 24 лютого я їхав до Києва по роботі і біля Умані прилетіла ракета. Було дуже страшно, і тоді я поставив питання — що я можу зробити в такій ситуації, кому і чим допомогти і як бути корисним для своєї країни?

Насамперед постало питання допомоги з обмундируванням для солдатів. Багатьох знайомих у терміновому порядку закликали до ЗСУ, і від них мені почали надходити прохання допомогти з формою, бронежилетами – бо у мирному житті я займався швейним виробництвом. За кілька днів ми переобладнали всі наші ательє під роботу з важкою тканиною та почали відшивати тактичні аптечки, плитоноски та форму. Так ми забезпечили необхідним усіх знайомих та друзів у ЗСУ, далі почали допомагати територіальній обороні міста тощо. Так розпочалася моя волонтерська діяльність.

ПРО СВОЮ КОМАНДУ

Моя команда — це абсолютно різнопланові люди, юристи, адвокати, дизайнери, підприємці, викладачі, менеджери. Це всі друзі та знайомі, яких об’єднала одна спільна мета – робити те,що вміємо, для допомоги країні та нашої Перемоги. Так виник наш благодійний фонд «Шляхетна справа».

ПРО НАПРЯМКИ РАБОТИ ФОНДУ

За ці місяці ми розширилися, оскільки люди звертаються за різною допомогою. І якщо на початку ми допомагали військовим з формою та амуніцією, то сьогодні допомагаємо пенсіонерам, малозабезпеченим та переселенцям. Здебільшого — це продукти харчування та речі першої необхідності.

Важливе питання – кошти для роботи фонду, які потрібні завжди та важлива кожна копійка. Це і особисті заощадження, і допомога від знайомих із усього світу. Крім того, нам допомагають гуманітарними вантажами іноземні організації та фонди, це в основному продукти харчування, медикаменти та засоби гігієни.

ПРО СКЛАДНОЩІ ВОЛОНТЕРСТВА

Для мене найскладніше прокидатися з думкою, що люди потребують твоєї допомоги, а в тебе не завжди є можливість їм допомогти. Але ми шукаємо будь-які шляхи, щоб допомогти людям з їх проблемами. Війна нас згуртувала і показала, що в Україні багато добрих людей.

ЯК НЕ ПОМИЛИТИСЯ З ВИБОРОМ ФОНДУ

Перше, що потрібно зробити, поставити запитання — яка організація не на словах, а насправді реально допомагає людям. Друге – перевірити її документацію та третє – прийти в офіс до них та особисто подивитися на роботу, познайомитись та поспілкуватися з людьми з цієї організації та знайти тих людей, яким вона дійсно допомогла.

ЯК СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ

Щодо волонтерської діяльності — це насамперед особистий виклик для людини. Чи готовий ти жертвувати заради іншої людини своїм часом, своїми особистими чи сімейними ресурсами? Це головне питання, і якщо людина собі відповідає, що готова, то нехай пробує, нехай займається.

ВЗАЄМОДІЯ З ПАРТНЕРАМИ

Ми співпрацюємо з багатьма фондами з різних напрямків. Насамперед це «Одеса Незламна» Михайла Сосновських, «Добрий Самарянин», «Ти — Україна» та багатьма іншими. Головне, що всі люди та організації з ким ми працюємо, налаштовані на конструктив та єдиний результат, та докладають усіх можливих зусиль для нашої спільної Перемоги.

МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

Кожна ваша пожертва, щире бажання допомогти іншій людині – дитині, яка залишилася без батьків, самотній мамі з дітьми, пенсіонеру – дуже важлива сьогодні, важлива для кожної людини. Будь-яка допомога нашим військовим – бронежилети, каски, обладнання тощо. зберігає їм життя, підтримує моральний дух та наближає нас до Перемоги. Ми разом, ми сильні та ми переможемо!

Допомогти Фонду: https://send.monobank.ua/jar/9CSTAL3cnw

Адрес: ул. Пастера, 52, офис 101, cfnoblecause@gmail.com, +380(97)7150670

Соцмережі:

https://www.facebook.com/shlyahetna.sprava/

https://www.instagram.com/shlyahetna_sprava/

https://cf-noble-cause.com.ua/